info@psikologegekayhan.com +90 530 186 59 19

Sizde Görüşlerinizi Bildirin

Danışan Yorumları

Değerli danışanlarımızın yapmış olduğu yorumlar.

A.E

Ceo & Founder

Oğlumun YGS sınavına girmeden ilkin yaşamış olduğu kaygılar dolayısıyla bir uzmana başvurmaya karar verdik. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ege Hanım ile tanıştık. Kendisi, oğlumun imtihan kaygısını yenmesini daha özgüvenli bir kişi olmasını sağladı. Gerçekten de bütün samimiyetiyle, oğlumun imtihan kaygısını yenmesini aynı vakit da benim de bir anne olarak endişelerimi giderdi. İyi ki varsınız Ege Hanım

C.D

Muhasebeci

Ege Hanımla uzun bir seans periyodu geçirdik ve bu süreç süresince o güzel enerjisi ile bana fazlaca destek oldu. Benim senelerdir çözüm bulamadığım endişe problemimi onun yardımı ile şu an atlatmış bulunmaktayım. Kendisi harbiden danışanına karşı alakalı ve güler yüzlü tavırları ile çekinmeden önerebileceğim bir psikolog. Bu süreçte bana destek olduğundan ona fazlaca teşekkür ediyorum.

T.S

Öğretmen

Ege Hanım en önce size bütün samimiyetimle yine yine teşekkür ederim. Bu süreçte hep yanımda olduğunuz ve içimde kalan beni derinden etkileyen anılarımı temizlediğiniz için. Temizlemek demek doğal ki de sizin dediğiniz şeklinde unutmak demek değil, artık hayatımda mani teşkil etmemeleri. Sizinle bu şekilde bir sürece başlamış olacak olanlara gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Ege Hanım’a emin olun ve kendinizi ona teslim edin, bir şeyler karşınızdakinin samimiyetine inanıp paylaştıkça değişip güzelleşiyor.

O.T

Öğrenci

İlk ihtiyaç duyulan şeylerden biri kendinize inanmanız şayet bir işe inanarak başlamazsanız o işte bir yol kat edemezsiniz. Mesela, ben asla inanarak bir yola giren biri değildim, hep karamsardım. Fakat, Ege Hanım ile beraber hem bu inancı inşa ettik bununla birlikte problemlerimi çözüme kavuşturduk. Bana bütün bu süreç süresince vermiş olduğu yardımcı için Ege Hanım’a fazlaca teşekkür ederim.

B.G

Öğrenci

Öncelikle Ege Hanım’a gelirken yaşadığım sıkıntılar son olarak noktaya gelmişti. Bu problemler beni aşıyordu ve ben seanslarıma olabildiğim en fena ruh hali ile başlamıştım. Tahtaya çıkamıyor, insanlarla yazışma kurarken zorlanıyordum. Eski anılarıma saplanmış, ve hala onların tedirginliğini yaşıyordum. Ama seanslar ilerledikçe kendimde beklemediğim sonuçlar aldım. Şimdi, buraya ilk geldiğim tarihi hatırlıyorum ve bugünkü kendimle kıyaslıyorum. Eskiden “Yapamam ben” söylediğim her şey “Yapabilirim ben” ifadesine dönüştü. Bu süreçte beni asla bir tek bırakmayan Ege Hanım’a en samimi halimle teşekkür ediyorum.

D.Y

Hemşire

Kızım, ilkokula başladıktan kısa bir müddet sonra öğretmeninden birçok yakınma almaya başladık. Hem ödevlerini yerine getirmiyor, bununla birlikte okul ve evde bazı huy sorunları vardı. Ayrıca, sınıftaki arkadaşlarına nazaran de bilimsel nitelikli olarak birazcık daha geriden geliyordu. Bir tanıdık tavsiyesi ile ulaştığımız Ege Hanım, ilkin bazı testler uygulayarak kızımızın genel bilimsel nitelikli seviyesi ile alakalı bizlere malumat verdi. Test cevabında kızımızın zorlanmış olduğu alanları tespit ederek o alanları geliştirmeye yönelik etkinlikler ve emek harcamaları bizlere önerdi. İlk zamanlarda, seanslarda ve evde bu emek harcamaları tertipli olarak oluşturmaya başladık. Tüm bu çalışmaların üç aydan sonrasında etkilerini görmeye başladık ve şu anda başladığımız noktaya nazaran iyi bir durumdayız. Ege Hanım’a hem kızımıza göstermiş olduğu ilgiden bununla birlikte eşime ve bana bu süreçte yaşadığımız her şeyde bizlere yardımcı olduğundan ona fazlaca teşekkür ederiz.