info@psikologegekayhan.com +90 530 186 59 19

Ege KAYHAN Kimdir ?

1993 senesinde Tekirdağ’da doğdum. Lise eğitimimi Tekirdağ Anadolu Lisesinde, lisans eğitimimi de Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladım.
Yüksek lisansımı Üsküdar üniversitesinde klinik psikoloji alanında yaptım.
Yüksek lisans eğitimimde Türkiye çapında bağımlılık üzerine yapılan en fazla örnekleme sahip ‘’ Sosyal Medya Bağımlılarındaki Psikolojik Semptomlar’’ üzerine yazdığım tezim ile tamamladım. Lisans ve yüksek lisans sürecinde çocuk, ergen ve yetişkin alanında terapiler ve testlerin eğitimlerini aldım.
Lisans döneminde Türk Psikologlar Derneğinde, Çocuk Değerlendirme Eğitim Paketi, Çocuklar için Zeka Ölçeği ( WISC-4), Minosota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Uygulama ve Yorumlama (MMPI) eğitimlerimi tamamladım.Yüksek lisans döneminde Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapi gibi eğitimleri alanında uzman kişilerden ve kurumlardan alıp uygulamaya başladım.

İş deneyimlerim arasında anaokulu, rehabilitasyon merkezi ve danışmanlık merkezleri vardır. Psikoloji alanına ilişkin tecrübe ve bilgi birikimlerimi artırmak amacıyla eğitimlerim ve süpervizyon süreçlerim devam etmektedir.

Şuanda aktif olarak kurucusu olduğum Ege Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde çocuk,ergen ve yetişkinler üzerine danışmanlık ve terapi hizmeti vermekteyim

Şuanda aktif olarak kurucusu olduğum Ege Psikolojik Danışmanlık Merkezi ’nde çocuk, ergen ve yetişkinler üzerine danışmanlık ve terapi hizmeti vermekteyim.